ODPŁATNOŚĆ ZA KORZYSTANIE Z HALI SPORTOWEJ W SŁOMNIKACH

Obowiązuje od 1.01.2024 r.

 

  1. Wynajem lub udostępnienie całej powierzchni boiska hali bez trybun – 1 godzina zegarowa (z możliwością korzystania z natrysków i szatni) – 100 zł

 

  1. Wynajem lub udostępnienie 1/3 powierzchni boiska hali bez trybun – 1 godzina zegarowa 10 zł od osoby (z możliwością korzystania z natrysków oraz szatni),
    - w przypadku wynajmu 1/3 sali dla dzieci do 16 roku życia bez trybun – 1 godzina zegarowa 8 zł od dziecka

 

  1. Wynajem hali lub udostępnienie (wraz z widownią) – turnieje, zawody sportowe, urodziny itp. – 140 zł za godzinę,

 

  1. Wynajem lub udostępnienie ścianki wspinaczkowej - 12 zł od osoby (wraz ze sprzętem wspinaczkowym)

 

  • Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  • Ustala się, że wynajmujący dokonuje wpłaty za wynajem przed wejściem na obiekt.
  • Cennik obowiązuje od 1 stycznia 2024 r.
  • W przypadku wynajęcia hali na konferencje, koncerty, imprezy kulturalne i inne, cena uzależniona jest od wielkości i charakteru imprezy.

 

Najważniejsze sprawy regulaminowe:
Godzina zegarowa wynajmu obejmuje również przygotowanie sali do gry np. rozłożenie siatki, opuszczenie kotar, koszy. Czynności te dokonuje personel hali.
Warunkiem korzystania z hali jest zakładanie czystego obuwia, nie pozostawiającego podczas użytkowania hali sportowej zabrudzeń, rys itp.
Harmonogram wynajmów jak i godzin otwarcia dostępy na stronie internetowej hali sportowej. Rezerwacji hali dokonujemy w formie elektronicznej przez formularz rezerwacji na stronie internetowej hali lub poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przynajmniej z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Rezerwacje telefoniczne mogą dotyczyć tylko dnia bieżącego nr telefonów: 508-162-725; 123-522-286 . Osoby korzystające z hali mają obowiązek zapoznać się z regulaminem hali oraz podporządkować się poleceniom osób prowadzących zajęcia i personelowi odpowiedzialnemu za funkcjonowanie obiektu.