REZERWACJA KONTAKT CENNIK DANE OSOBOWE
wolny termin
zajęcia stałe
zajęty termin

Harmonogram

Hali Sportowej w Słomnikach

01.07.2021 - 31.07.2021

(stan na: 08:29 01.07.2021)

 lipiec 2021

lipiec 2021
powtśrczptsoni
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
sierpień 2021
powtśrczptsoni
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
28 czerwiec 29 30 1 lipiec 2 3 4
09:00-17:00 Gimnastyka arty...
09:00-19:00 1/3 sali wolny...
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Robert Burzawa
20:30-22:00 wolny termin
09:00-17:00 1/3 sali wolny...
09:00-17:00 Gimnastyka arty...
17:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 Słomniczanka
20:30-22:00 Grzegorz Płażek
13:00-19:00 wolny termin
5 6 7 8 9 10 11
09:00-18:30 wolny termin
18:30-20:30 Słomniczanka
20:30-22:00 Dariusz Łysy
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Mariusz Myliwiec
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 1/3 sali wolny...
19:00-20:30 Siatkówka
20:30-22:00 Tomasz Świechowski
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Robert Burzawa
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 Słomniczanka
20:30-22:00 Grzegorz Płażek
13:00-19:00 wolny termin
12 13 14 15 16 17 18
09:00-20:30 wolny termin
20:30-22:00 Dariusz Łysy
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Mariusz Myliwiec
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 1/3 sali wolny...
19:00-20:30 Siatkówka
20:30-22:00 Tomasz Świechowski
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Robert Burzawa
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 Słomniczanka
20:30-22:00 Grzegorz Płażek
13:00-19:00 wolny termin
19 20 21 22 23 24 25
09:00-20:30 wolny termin
20:30-22:00 Dariusz Łysy
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Mariusz Myliwiec
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 1/3 sali wolny...
19:00-20:30 Siatkówka
20:30-22:00 Tomasz Świechowski
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Robert Burzawa
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 Słomniczanka
20:30-22:00 Grzegorz Płażek
13:00-19:00 wolny termin
26 27 28 29 30 31 1 sierpień
09:00-20:30 wolny termin
20:30-22:00 Dariusz Łysy
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Mariusz Myliwiec
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 1/3 sali wolny...
19:00-20:30 Siatkówka
20:30-22:00 Tomasz Świechowski
09:00-18:00 wolny termin
18:00-19:00 Badminton
19:00-20:30 Robert Burzawa
20:30-22:00 wolny termin
09:00-19:00 wolny termin
19:00-20:30 Słomniczanka
20:30-22:00 Grzegorz Płażek
13:00-19:00 wolny termin