-+-+-+-+-+-odśwież(F5)-+-+-+-+-+-

REZERWACJA KONTAKT CENNIK
wolny termin
zajęcia stałe
zajęty termin

Harmonogram

Hali Sportowej w Słomnikach

17.02.2018 - 28.02.2018

(stan na: 22:07 16.02.2018)

 luty 2018

luty 2018
powtśrczptsoni
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
marzec 2018
powtśrczptsoni
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29 styczeń 30 31 1 luty 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
10:00-14:00 Zajęcia sportow...
14:00-19:30 wolny termin
19:30-21:00 Grzegorz Płażek
08:00-10:00 Maciej Mrajca
14:00-16:00 Nowak (Kępa)
16:00-17:30 Anna Nosal
17:30-19:30 1/3 Tomasz Lepi...
17:30-19:30 Marcin Zagrodzki
17:30-19:30 Mateusz Radłowski
19:30-21:00 Paweł Maj
19 20 21 22 23 24 25
08:00-09:00 wolny termin
09:00-10:00 (Całek scianka)
10:00-14:00 Zajęcia sportow...
14:00-16:00 Olaf Niedziela
16:00-19:00 Gimnastyka arty...
16:30-17:30 LKS Słomniczank...
17:30-19:30 LKS Słomniczank...
19:30-21:00 LKS Polanowice
21:00-22:30 Dariusz Łysy
08:00-10:00 wolny termin
10:00-14:00 Zajęcia sportow...
14:00-16:00 Kamil Łakomy
16:00-18:00 Joanna Warchoł
16:00-18:00 Tenis
16:00-18:00 Zajęcia na scia...
17:00-19:00 Krakowska Szkoł...
19:00-20:30 Mariusz Myliwiec
20:30-22:00 Jakub Miszczyk
22:00-23:30 Maciej Mrajca
08:00-10:00 wolny termin
10:00-14:00 Zajęcia sportow...
14:00-16:00 1/3 sali wolny...
14:00-16:00 Stano
14:00-16:00 Tynor Andrzej
16:00-18:00 Akademia tańca...
16:00-18:00 Tenis
18:00-19:00 LKS Słomniczank...
19:00-20:30 2/3 LKS Niedźwiedź
19:00-20:30 Mateusz Radłowski
20:30-22:00 Paweł Morek
22:00-23:30 Tomasz Lech
08:00-10:00 wolny termin
10:00-14:00 Zajęcia sportow...
14:00-16:30 1/3 sali wolny...
14:00-16:30 Tynor Andrzej
16:30-18:30 Żaki i skrzaty...
17:00-19:00 Krakowska Szkoł...
19:00-20:30 Andrzej Kurczych
20:30-22:00 Paweł Balik
22:00-23:30 wolny termin
08:00-10:00 wolny termin
10:00-14:00 Zajęcia sportow...
14:00-16:00 1/3 sali wolny...
14:00-16:00 Tynor Andrzej
16:00-19:00 Gimnastyka arty...
17:00-19:00 1/3 sali wolny...
19:00-20:30 Leszek Janas
20:30-22:00 Kamil Łakomy
22:00-23:30 Marcin Cichy
09:00-12:00 Gimnastyka arty...
12:00-15:30 wolny termin
15:30-19:30 Wanda Słomnicza...
19:30-21:00 Grzegorz Płażek
08:00-10:00 Maciej Mrajca
14:00-16:00 Nowak (Kępa)
16:00-17:30 Anna Nosal
17:30-19:30 1/3 Tomasz Lepi...
17:30-19:30 Marcin Zagrodzki
17:30-19:30 Mateusz Radłowski
19:30-21:00 Paweł Maj
26 27 28 1 marzec 2 3 4
06:00-08:00 Serwis
08:00-16:00 ZS Słomniki
16:00-19:00 Gimnastyka arty...
16:30-17:30 LKS Słomniczank...
17:30-19:30 LKS Słomniczank...
19:30-21:00 LKS Polanowice
21:00-22:30 Dariusz Łysy
06:00-08:00 Serwis
08:00-16:00 ZS Słomniki
16:00-18:00 Tenis
16:00-18:00 Zajęcia na scia...
16:00-19:00 Krakowska Szkoł...
19:00-20:30 Mariusz Myliwiec
20:30-22:00 Jakub Miszczyk
22:00-23:30 Maciej Mrajca
06:00-08:00 Serwis
08:00-16:00 ZS Słomniki
16:00-18:00 Akademia tańca...
16:00-18:00 Tenis
18:00-19:00 LKS Słomniczank...
19:00-20:30 2/3 LKS Niedźwiedź
19:00-20:30 Mateusz Radłowski
20:30-22:00 Paweł Morek
22:00-23:30 Tomasz Lech